24 Saat Destek

7 gün 24 saat destek. Geliştirdiğimiz veya desteklediğimiz sistemlerle ilgili herhangi bir sorunu veya soruyu ele almak üzere personelden oluşan 7 gün 24 saat e-posta ve uzaktan destek hizmetleri sunmaktadır. Hızlı ve doğru bir yanıt sağlayan bilgili personelimiz tarafından doğrudan ele alınır

Cazip Fiyatlar

Rakiplerimizden daha ucuz bir fiyat bulursanız ancak yine de DostService hizmetlerini kullanmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. reklamı yapılan tüm fiyatlarımız için pazarlık yapılabilir ve her zaman rekabeti yenebiliriz

Basit Talimat

Talimatlarımızı takip etmek kolaydır ve yalnızca tuş takımını kullanarak kilit açma kodunu girmenizi gerektirir. bir telefon numarası çevirebiliyorsanız, kodu girebilirsiniz!

Kesinlikle Güvenli

Telefonunuz veya donanımınız için hiçbir risk olmadan tamamen güvenlidir. Herhangi bir yazılım indirmesi gerekmez. Açılışın yanı sıra paranız da tamamen güvende.    

Para iade garantisi

Web sitelerimizdeki tüm hizmetler %100 Para İade Garantimiz kapsamındadır. Dürüst müşterilere, sipariş ettikleri açılış hizmetinin iyi niyetle teslim edileceğine dair güvence vermek için böyle bir garanti veriyoruz.

Hızlı Teslimat

Tüm açık kodlar ve açık onaylar, müşterinin sipariş formunda belirttiği e-posta adresine e-posta ile gönderilir. Açılış kodlarının teslimatının zaman açısından verimli olmasını sağlıyoruz. Gecikme durumunda müşterilerimizi / bayilerimizi e-posta yoluyla bilgilendireceğiz.

Powered by Dhru Fusion